Akce pro veřejnost

V sobotu 4. září 2021 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů v Horšovském Týně akci "Ukončení prázdnin s hasiči" a následnou večerní zábavu. Za téměř letního počasí odstartovaly ve 14 hodin u hasičské zbrojnice soutěže a dovednostní úkoly nejen pro děti, ale i pro dospělé. Například střelba ze vzduchovky, opičí dráha, hasičský kuželník, skok v pytli...

Dne 14.6.2018 navštívily děti z MŠ Vančurovy ulice v Horšovském Týně naši hasičskou zbrojnici. Hasiči jim ukázali svoji techniku a představili jim činnost, kterou dělají.

V sobotu 2. června 2018 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů jednu ze svých tradičních akcí a tou bylo Zábavné odpoledne s hasiči a večerní rocková zábava. Oslavy Dětského dne vypukly ve 14 hodin a pro děti bylo připraveno mnoho soutěží a dovednostních úkolů. Například střelby z luku a ze vzduchovky, lanová lávka, hasičský kuželník, opičí dráha nebo...