Červen 2023

V úterý 6.6.2023 ve 20:20 vyjela jednotka s vozem CAS Renault do ulice Vančurova k transportu pacienta. Hasiči provedli transport pacienta z bytu do sanitky a vrátila se zpět na základnu.

V pondělí 5.6.2023 byla povolána jednotka na záchranu osob zde v Horšovském Týně. Na místo události vyjela DA Škoda Fabia následována CAS Renault. Bohužel pacientovi již nebylo pomoci a jednotka provedla návrat na základnu.

Dne 2.6.2023 ve 20:02 jednotka vyjela na likvidaci obtížného hmyzu. Včelí roj se usadil nedaleko psího salónu. Jednotka společne se včelařem provedla odstranění roje a vrátila se zpět na základnu.

První červnový den ve 20:43 byla jednotka povolána na pomoc ZZS s transportem pacienta. Jednotka vyjela s vozem CAS Renault. Hasiči snesli pacienta do sanitky a vrátili se zpět na základnu.