Únor 2024

Dne 27.2.2024 v 00:29 vyjela jednotka na čerpání vody do jednoho z panelových domů v Horšovském Týně. Na místě události bylo zjištěno, že praskla hadička ve stupačce. Jednotka pomocí vysavače odsála vodu z bytu a ze sklepa. Na místě události společně s námi HS Staňkov.

Ve čtvrtek 15.2.2024 v 8:57 vyjela jednotka na resuscitaci pacienta a přípravu plochy pro vrtulník LZS zde v Horšovském Týně.

Ve středu 14.2.2024 vyjela jednotka s vozem CAS Renault a DA Škoda Fabia na únik nebezpečných látek. Ve skladu v jednom z místních obchodů došlo k úniku chladírenské kapaliny. Na místě události HS Staňkov a chemická laboratoř Třemošná.

Dnes jednotka vyjela s oběma vozy CAS na požár polního porostu. Jednalo se o požár menšího rozsahu nedaleko obce Nový dvůr. Na místě události dále HZS Staňkov a SDH Mířkov.

Jednotka vyjela na požár PCO. Jednalo se o planý poplach.

V pondělí 5.2. 2023 vyjela jednotka s vozem CAS Renault a DA Peugeot Boxer do obce Třebnice. Zde došlo k zavalení dělníka ve výkopu. Po příjezdu na místo události byl dělník již vyproštěn a probíhala první pomoc. Přes veškerou pomoc všech složek IZS se dělníka nepodařilo zachránit. Na místě události HZS Domažlice, ZZS, PČR a LZS. Dnes jednotka už...