Zásahy 2020

V neděli 19. 1. 2020 ve 3:57 hodin vyjela jednotka SDH Horšovský Týn společně s HZS Staňkov a SDH Mířkov k požáru rodinného domu do obce Semněvice. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se v objektu nenacházejí žádné osoby a na místě již zasahovala jednotka z Mířkova. Dále bylo zjištěno, že došlo k zahoření v dřevěné podlaze....

Dne 06.01.2020 ve 04:04 vyjela jednotka SDH Horšovský Týn na požár PCO. Jednotka vyjela s oběma vozy CAS. Před příjezdem na místo události byla jednotka operačním střediskem vrácena zpět na základnu. Jednalo se o planý poplach.
(PCO - Pult požární ochrany)

Dne 01.01.2020 v 16:29 byla naše jednotka povolána k prvnímu zásahu v letošním roce. Jednotka vyjela s CAS Renault a Škoda Fabia do obce Srby k zabouchnutému bytu. Hasiči byt otevřeli a předali majitelce. Na místě dále zasahovala PČR.