Zábavné odpoledne s hasiči 2019

09.06.2019

V sobotu 1. června 2019 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů jednu ze svých tradičních akcí a tou bylo Zábavné odpoledne s hasiči. Za nádherného letního počasí odstartovaly ve 14 hodin u hasičské zbrojnice oslavy Dětského dne. Bylo připraveno mnoho soutěží a dovednostních úkolů. Například střelby ze vzduchovky, z praku a z luku dále např. opičí dráha nebo malování s hasičskou tématikou. Po splnění všech disciplín, které hasiči pro děti připravili, se všechny děti mohli vydovádět na skákacím hradu a všichni obdrželi sladkou odměnu. Po skončení soutěží se všichni přítomní mohli svézt v hasičských vozidlech a dětská akce byla zakončena tradičním přetahováním lanem mezi přítomnými dětmi a horšovskotýnskými hasiči. V letošním roce si přišlo pohrát a zasoutěžit si na 300 dětí z Horšovského Týna i z okolí. Hasiči tímto děkují všem sponzorům, kteří na tuto akci přispěli jak finančně, tak věcnými dary a dále hasičům z SDH Blížejov a z SDH Plastik HT za předvedení své hasičské techniky a za možnost svezení se v jejich vozidlech.

Seznam sponzorů Zábavného odpoledne:

Město Horšovský Týn, Hotel Gurmán, Salon Lenka Šmídová, Mariina lékárna Horšovský Týn, Pekárna Kotačka, ZKD Sušice, JIP východočeská a.s. - středisko Horšovský Týn, Chodská pila Srnka, JOKO Kopf, Autodoprava Petr Radošický, Lesy ČR s.p., Autoservis Jandík, Autoservis BSC s.r.o., Květinka Kunešová, Prodejna Delta, Česká spořitelna, Praktik Milan Sloup, Diakonie Českobratrské církve evangelické středisko západní Čechy - centrum denních služeb Plamínek Merklín, Kadeřnictví Nina Levá, Kadeřnictví Lucie Císlerová, Tabák Radka Šizlingová, Apolo Mal The Hung, Pohoda Jana Tomanová, Autoslužby Jindřich Levý, Enapo obchodní a.s., Inspirace Jana Sedláčková, Autobusová doprava František Ludvík, Obchod Hrbáček, 3P stavby - Michal Pivoňka

Všem moc děkujeme.