Preventivní opatření v době pandemie

29.03.2020

Jednotka horšovskotýnských hasičů provedla v neděli 29. března 2020 v rámci preventivních opatření dezinfekci nejexponovanějších míst v Horšovském Týně a jeho přilehlých částí. Hasiči postupně dezinfikovali posezení a autobusové zastávky v přilehlých částech města jako jsou Semošice, Podrážnice, Borovice, Věvrov, Lazce, Horní a Dolní Metelsko, Hašov, Tasnovice, Oplotec, Kocourov a Horšov.

Dále hasiči vydezinfikovali dětská hřiště v ulicích ČSLA, Vančurova a v osadě Semošice. Ošetřeny byly lavičky na náměstí Republiky, zastávky ve městě Horšovský Týn, zábradlí u lékárny a u lékařských zařízení, Nabburg park, okolí pošty a bankomatů. Nakonec byla dezinfekcí ošetřena i vyhlídková rozhledna na Šibeníku.