Dopravní nehoda - se zraněním

26.07.2020
Dne 26.07.2020 v 18:25 byla jednotka SDH Horšovský Týn vyslána k dopravní nehodě jednoho osobního vozu. Krátce po vyhlášení poplachu vyjela Škoda Fabia a vzápětí CAS Renault. Na místě nehody byla poskytována první pomoc zraněné osobě od projíždějících řidičů. Hasiči po příjezdu na místo události zajistili vozidlo proti požáru a pomohli s transportem pacienta do sanitky. Následně hasiči odkláněli dopravu, uklidili pozemní komunikaci a vyčkali do příjezdu odtahové služby. V čekající koloně došlo k další malé kolizi dvou osobních aut. Naštěstí bez zranění. Na místě dále HZS Domažlice, ZZS a PČR. Při návratu na základnu byla jednotka povolána na další událost, o které se zmíníme v dalším článku.