Okrskové kolo soutěže v požárním sportu 2023

06.05.2023
V sobotu 6. května 2023 proběhlo na Městském stadionu v Horšovském Týně v Masarykově ulici Okrskové kolo soutěž v požárním sportu. Protože ve většině sborů dobrovolných hasičů v našem okrsku již nefungují výjezdové jednotky, zúčastnila se letošního kola pouze 3 mužská a 2 ženská hasičská sportovní družstva. Soutěžilo se ve dvou disciplínách. Ve štafetě a v požárním útoku. Ten mohlo každé družstvo absolvovat dvakrát a do konečného pořadí se započítal lepší čas. Na prvních místech se nakonec umístili hasičky i hasiči z SDH Vidice, kteří podali bezvadné výkony. Druhá místa obsadila hasičská družstva z domácího Horšovského Týna a třetí v mužské kategorii byli hasiči z SDH Oplotce, jejichž tým byl doplněn o hasiče z Vidic.