Rozloučení s prázdninami s hasiči 2020

05.09.2020
V sobotu 29. srpna 2020 uspořádal Sbor dobrovolných hasičů v Horšovském Týně akci Rozloučení s prázdninami s hasiči a večerní zábavu. Za proměnlivého počasí odstartovaly ve 14 hodin u hasičské zbrojnice soutěže a dovednostní úkoly nejen pro děti, ale i pro dospělé. Například střelba ze vzduchovky, opičí dráha, hasičský kuželník, skok v pytli nebo malování s hasičskou tématikou. Po splnění všech disciplín, které hasiči pro děti připravili, se děti mohly vydovádět na skákacím hradu a jako odměnu obdrželi sladkosti a reflexní samolepku. Během odpoledne vystoupila se svým vystoupením Street dance skupina A-crew pod vedením Anety Kastlové. Po skončení soutěží se všichni přítomní mohli svézt v hasičských vozidlech a dětská akce byla zakončena tradičním přetahováním lanem mezi přítomnými dětmi a horšovskotýnskými hasiči. I přes nepříznivé počasí si letos do nově zrekonstruované hasičské zbrojnice přišlo pohrát a zasoutěžit si okolo 120 dětí z Horšovského Týna i z okolí. K večerní pohodě zahrál a zazpíval DJ Malej DYK z Horšovského Týna a všichni přítomní si mohli zazpívat a zatancovat.

Hasiči tímto děkují všem sponzorům, kteří na tuto akci přispěli jak finančně, tak věcnými dary. Seznam sponzorů Zábavného odpoledne:

Město Horšovský Týn, 3P Stavby Horšovský Týn, FINALKOM s.r.o., Hotel Gurmán, Salon Lenka Šmídová, Mariina lékárna Horšovský Týn, Pekárna Kotačka, ZKD Sušice, JIP východočeská a.s. - středisko Horšovský Týn, Chodská pila Srnka, JOKO Kopf, Autodoprava Petr Radošický, Salon Hanka Vrbová, Lesy ČR s.p, ARCOM Radek Šmíd, Autoservis Jandík, KV Šrot Lukáš Vodička, Autoservis BSC s.r.o., Autoslužby Jindřich Levý, Květinka Kunešová, Lion Agency s.r.o., Taubenhansl s.r.o., Paula - nábytek, Inspirace Jana Sedláčková, Móda Hanka, Pavel Britvík - servis nákladních a užitkových vozidel, Malířské a natěračské práce Miler, Praktik Milan Sloup, Diakonie Českobratrské církve evangelické středisko západní Čechy - centrum denních služeb Plamínek Merklín, Kadeřnictví Nina Levá, Kadeřnictví Lucie Císlerová, Tabák Radka Šizlingová, Zednictví JK - Jiří Kubáček, Geodetická kancelář Lahoda - Šrejber, Karpem a.s., Obchod Radbuza, Odtah 24 - Luděk Pytelka, Obchod Hrbáček, CK Bus Tour Foltýnová s.r.o.

Všem moc děkujeme.