Technická pomoc - odstranění nebezpečných stavů

30.06.2021
Ve středu 29. 6. 2021 jsme se rozhodně nenudili. Po ranním transportu pacienta se vyplnila předpověď meteorologů a zasáhlo nás bouřkové počasí. V 19:33 vyjela naše první CAS Renault k obci Zámělíč likvidovat strom, který ležel přes pozemní komunikaci. Cestou k místu zásahu dojela jednotka k jinému stromu, který taktéž odstranila. Ve stejnou dobu vyjela i druhá CAS Scania k "létající" trampolíně. Hasiči trampolínu zabezpečili, aby nezpůsobila nějakou nehodu a vrátili se zpět na základnu. Po chvíli strávené na základně se opět rozezněl poplach pro CAS Scania. Jednotka vyjela v 19:55 na odstranění stromu k obci Srby. V tomto případě taktéž jednotka strom ze silnice uklidila a komunikaci zprůjezdnila. Ve 21:06 byl vyhlášen poslední poplach v tomto dni a jednotka vyjížděla do obce Hašov, kde spadl strom na telefonní kabel. Hasiči strom rozřezali a vrátili se zpět na základnu.