Technická pomoc - odstranění stromu a DN

19.06.2020
V pátek 19.06.2020 ve 13:13 byla jednotka SDH Horšovský Týn povolána ke spadlému stromu, který ležel na pozemní komunikaci. Strom se nacházel nedaleko obce Horšov. Hasiči strom pomocí motorové pily rozřezali a komunikaci uklidili od zbytků větví. Během této události byly hasiči informováni od projíždějících řidičů, že nedaleko od místa zásahu se stala dopravní nehoda. Hasiči po domluvě s krajským operačním střediskem vyrazili k místu události. Při příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o dopravníh nehodu jednoho osobního vozidla, které se nacházelo mimo pozemní komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči na místě provedli zajištění místa nehody a vozidla, odpojením autobaterie. Hasiči zůstali na místě do příjezdu PČR z důvodu nepřehledného úseku, ve kterém se nehoda stala a řídili kyvadlově dopravu. Následně se jednotka vrátila zpět na základnu. Zásah byl prováděn s CAS Renault.