Vzpomínkový memoriál v požárním útoku 2021

17.10.2021
V sobotu 25. září 2021 pořádal Sbor dobrovolných hasičů Horšovský Týn 21. ročník Vzpomínkového memoriálu v požárním útoku. Soutěž opět probíhala na perfektně připraveném městském stadionu s umělým povrchem v Masarykově ulici. Za téměř letního počasí si tuto tradiční akci nenechalo ujít 24 sportovních družstev ve třech kategoriích. 12 družstev v kategorii sport - muži, 6 družstev v kategorii sport - ženy a 6 soutěžních družstev v kategorii PS8 - PS12. Požární útoky prováděla vždy dvě sportovní družstva najednou a z každé kategorie postoupila čtyři družstva s nejlepším součtem časů do takzvaného finále, ze kterého pak vzešlo konečné pořadí. Jako v loňském roce probíhalo finále vyřazovacím způsobem, kdy o třetím místě rozhodoval lepší čas z finálového útoku. První místo si po nádherných soubojích odvezlo družstvo žen z SDH Milavče, v kategorii PS8 - PS12 zvítězilo jako v roce 2020 sportovní družstvo SDH Kdyně "A" a všichni přítomní byli svědky nádherného finále, ve kterém v kategorii sport - muži zvítězilo družstvo SDH Štítary. Děkujeme tímto městu Horšovský Týn za finanční příspěvek na konání této tradiční soutěže, dále Plzeňskému kraji a firmám BigMat - Evropská síť stavebnin, Steatit s.r.o. a Stavebniny 007 Horšovský Týn za poskytnuté finanční dary. Dále děkujeme FC Dynamo Horšovský Týn, a zvláště panu Petru Šporerovi za perfektní přípravu stadionu. Dále děkujeme SDH Oplot a SDH Mračnice za zapůjčení časomíry a terčů.