Vzpomínkový memoriál v požárním útoku 2022

02.10.2022
V sobotu 24. září 2022 pořádal Sbor dobrovolných hasičů Horšovský Týn 22. ročník Vzpomínkového memoriálu v požárním útoku. Soutěž opět probíhala na perfektně připraveném městském stadionu s umělým povrchem v Masarykově ulici. Tuto tradiční akci si nenechalo ujít 32 sportovních družstev ve třech kategoriích. Požární útoky prováděla vždy dvě sportovní družstva najednou a z každé kategorie postoupila čtyři družstva s nejlepším součtem časů do takzvaného finále, ze kterého pak vzešlo konečné pořadí. Jako v loňském roce probíhalo finále vyřazovacím způsobem, kdy o třetím místě rozhodoval lepší čas z finálového útoku. První místo si po nádherných soubojích odvezlo družstvo žen z SDH Štítary, v kategorii PS8 - PS12 zvítězilo jako v roce 2020 a 2021 sportovní družstvo SDH Kdyně a všichni přítomní byli svědky nádherného finále, ve kterém v kategorii sport - muži zvítězilo družstvo SDH Horní Kamenice. Děkujeme tímto městu Horšovský Týn za finanční příspěvek na konání této tradiční soutěže a Plzeňskému kraji. Děkujeme FC Dynamo Horšovský Týn, a zvláště panu Petru Šporerovi za perfektní přípravu stadionu. Dále děkujeme SDH Oplot, SDH Mračnice, SDH Štítary a SDH Horní Metelsko za zapůjčení časomíry, terčů a jiných potřebných věcí na soutěž. Dále děkujeme firmě PeHToo s.r.o. za možnost čerpání vody v areálu firmy, všem závodníkům za účast, našim členům za organizaci závodu a těšíme se za rok opět naviděnou.